email.png, 11kB info@ktherm.cz
Napsat na WhatsApp napsat na WhatsApp!
telefon.png, 13kB +420 702 990 233
time.png, 25kB PO-PÁ 9:00 - 18:00

Blog

Nejčastější poruchy a základní úkony při provozu a údržbě teplovodních systémů

Připravili jsme seznam nejčastějších závad a postupy na jejich odstranění. Tyto základní pokyny pro údržbu mají pouze obecný charakter. Doporučujeme vždy provádět po konzultaci se servisním technikem.


Státní podpora pro rodinné domy

Připravili jsme pro vás přehled jednotlivých variant pro žadatele o poskytnutí podpory určené pro vlastníky a stavebníky rodinných domů na opatření ke snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů, výstavbu rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností, výměnu neekologických zdrojů tepla na vytápění, instalaci systémů větrání se zpětným ziskem tepla a na instalaci solárních termických.


Podlahové vytápění - rekonstrukce RD

Dnes jsme dokončili montáž podlahového vytápění v rodinném domě, který prochází kompletní rekonstrukcí. Na této zakázce byly použity systémové desky, které zaručují rychlejší pokládku potrubí a zárověň pravidelnost vedení trubek podlahového vytápění. Při použití systémových desek, pak pochopitelně vzniká další vrstva v podlahové konstrukci, která může ovlivnit cenu kompletní dodávky podlahového vytápění.


Největší vzducholoď v Praze

Ani nám neunikla podívaná na největší komerční vzducholoď v Praze. 


Potřebujete poradit? Vyplňte krátký formulář a my se Vám ozveme zpět
Pro odeslání formuláře vyplňte požadované pole
Přiložit soubor