Ktherm

Certifikát - kvalita vody pro topné systémy

 

Kvalita vody v topení je klíčovým faktorem pro správné fungování topného systému. Voda obsahuje minerály a nečistoty, které mohou způsobit korozi a usazeniny v rozvodech a topných tělesech. Tyto problémy mohou vést k poruchám a zvýšené spotřebě energie. Proto je důležité pravidelně kontrolovat kvalitu vody a provádět údržbu topného systému.

Kontrola kvality vody v topení zahrnuje měření pH, tvrdosti, chloridů, sulfátů a dalších parametrů. Na základě výsledků této kontroly lze určit, zda je voda vhodná pro topení a zda není nutné provést úpravy. Pokud je voda příliš tvrdá nebo obsahuje vysoké koncentrace minerálů, může být nutné použít speciální přípravky nebo filtry.

Vytápění je jedním z nejdůležitějších prvků v každé budově. Správně fungující topný systém zajišťuje pohodlné a zdravé prostředí pro obyvatele budovy. Podlahové vytápění je stále populárnější volbou pro vytápění interiéru. Je to proto, že podlahové vytápění poskytuje rovnoměrné a příjemné teplo, které se šíří po celém prostoru. Navíc je podlahové vytápění energeticky úspornější než tradiční topné systémy.

Kontrola kvality vody v topení je důležitá pro správné fungování podlahového vytápění. Podlahové vytápění je citlivé na kvalitu vody a může být poškozeno, pokud je voda příliš tvrdá nebo obsahuje vysoké koncentrace minerálů. Proto je důležité pravidelně kontrolovat kvalitu vody a provádět údržbu podlahového vytápění.

Certifikovaný technik může provést kontrolu, údržbu a servis rozvodů ústředního topení - hlavně podlahového vytápění, s jakýmkoliv zdrojem tepla, včetně tepelných čerpadel. Certifikát potvrzuje, že technik má potřebné znalosti a zkušenosti pro provádění této práce. Certifikovaný technik může také poradit s výběrem vhodného topného systému a pomoci s jeho instalací.

V souhrnu, kvalita vody v topení je klíčovým faktorem pro správné fungování topného systému. Kontrola kvality vody a pravidelná údržba jsou nezbytné pro zajištění optimálního výkonu topného systému. Certifikovaný technik může provést kontrolu, údržbu a servis rozvodů ústředního topení - hlavně podlahového vytápění, s jakýmkoliv zdrojem tepla, včetně tepelných čerpadel.

Zákaznický servis

+420 720 025 681
info@ktherm.cz

Provozní doba

PO - PÁ: 9:00 - 18:00
víkendy a svátky po dohodě

Sídlo společnosti

V Dolině 1515/1b 101 00, Praha 10